تفاهم نامه همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشکده خبر

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور در دانشکده خبر، ضمن عقد تفاهم ‌نامه همکاری‌های مشترک با این دانشکده در نشستی خبری به سؤالات خبرنگاران و دانشجویان در رابطه با مواد مخدر پاسخ داد. ادامه مطلب

جوادی برای مان می ماند

حسین جوادی به فهرست بلند جاودانگان دانشکده خبر می پیوندند. فهرستی که به عادت مالوف این دانشکده همواره مرور می شود و چهره های خندان «حسین و هم فهرستی ها» را از مقابل چشمانمان می گذراند. ادامه مطلب

بازدید معاون رییس جمهوری از دانشکده خبر

مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در دانشکده خبر از بخش های مختلف آن دیدن کرد.

قابل توجه استادان، دانشجویان و همکاران گرامی:

سایت دانشکده خبر آمادگی خود برای استفاده از آثار شما فرهیختگان شامل: عکس، خبر، گزارش، تحلیل، مقاله و یادداشت به نام خودتان را اعلام می دارد. لطفا آثار خود را به بخش روابط عمومی تحویل دهید
مناسبت ها

اطلاعيه ها

كتابخانه

افتخارات

اخبار
نشست خبری چالش های محیط زیست در دانشکده خبر

تهران-دانشکده خبر-چالش های  محیط زیست کشور و راهکارهای دولت برای مقابله با آنها شنبه دوم خرداد در نشستی خبری در دانشکده خبر بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده خبر، در این نشست، مژگان جمشیدی کارشناس ارشد محیط زیست درباره مهم ترین مشکلات زیست محیطی کشور سخنرانی می کند و راهکارهای علمی مبارزه با بحران های کنونی محیط زیست در این قالب مطرح می شود.

نخستین هم اندیشی دانشجویی و دانشگاهی روابط عمومی ایران

تهران- دانشکده خبر-در نخستین هم اندیشی دانشجویی و دانشگاهی روابط عمومی ایران فرصتی برای دانشجویان و اساتید دانشگاه ها فراهم می شود تا دغدغه های خود را در خصوص نقاط قوت و ضعف عملکرد روابط عمومی نهادهای علمی و نقد و بررسی رشته روابط عمومی در ایران بیان کنند.

روابط عمومی ابزار دست مدیریت نيست؛ فلسفه مديريت است

تهران- دانشکده خبر-رییس انجمن علمی روابط عمومی دانشکده خبر و قائم مقام نخستین همایش دانشگاهی و دانشجویی روابط عمومی کشور در آستانه 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، این روز را به تمامي فعالان اين عرصه بویژه دانشجویان رشته روابط عمومی تبریک گفت.

افتتاح نخستن نمايشگاه روابط عمومي ايران

تهران- دانشکده خبر-به گزارش انجمن علمی روابط عمومی دانشکده خبر دکتر علی لاریجانی در حاشیه جلسه علنی (یکشنبه 20 اردیبهشت) با حضور در نخستین نمایشگاه توانمندی‌ها و دستاوردهای روابط عمومی ایران، آن را افتتاح کرد.

آموزش هاي عالي حرفه اي

سامانه جامع آموزش سجاد

دانشگاه جامع علمي كاربردي

فرم هاي دانشجويي

آمار سايت
بازديد اين صفحه 108830
بازديد کننده امروز 12
بازديد کننده ديروز 53
کل بازديد هاي سايت 126266