تفاهم نامه همکاری دانشکده خبر و جهاد دانشگاهی

دانشکده خبر و مرکز اطلاع رسانی بازار کار جهاد دانشگاهی به منظور هم افزایی در زمینه های آموزشی و پژوهشی، به مدت چهارسال تفاهم نامه همکاری امضا کردند ادامه مطلب

بازدید معاون رییس جمهوری از دانشکده خبر

مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در دانشکده خبر از بخش های مختلف آن دیدن کرد.

قابل توجه استادان، دانشجویان و همکاران گرامی:

سایت دانشکده خبر آمادگی خود برای استفاده از آثار شما فرهیختگان شامل: عکس، خبر، گزارش، تحلیل، مقاله و یادداشت به نام خودتان را اعلام می دارد. لطفا آثار خود را به بخش روابط عمومی تحویل دهید
مناسبت ها

اطلاعيه ها

كتابخانه

افتخارات

اخبار
هیات رسانه ای افغانستان از دانشکده خبر بازديد كرد

تهران - دانشکده خبر - معاون مطبوعاتی وزیر اطلاعات و فرهنگ افغانستان در راس یک هیات رسانه ای با حضور در دانشکده خبر از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

 

بازدید معاون رییس جمهوری از دانشکده خبر

تهران - دانشکده خبر - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در محل دانشکده خبر از بخش های مختلف آن دیدن کرد.

 

دانشکده خبر و جهاد دانشگاهی تفاهم نامه همکاری امضا کردند

تهران - دانشکده خبر و مرکز اطلاع رسانی بازار کار جهاد دانشگاهی به منظور هم افزایی در زمینه های آموزشی و پژوهشی، به مدت چهارسال تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

 

مدیر عامل ایرنا: بومی سازی اولویت نخست دانشکده های خبر

تهران - دانشکده خبر - مدیر عامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) گفت: بحث بومی سازی و ایجاد ساز و کار مناسب برای تحقق این هدف، به عنوان یک اولویت در دستور کار دانشکده خبر و شعب آن در سرتاسر کشور قرار دارد.

 

آموزش هاي عالي حرفه اي

سامانه جامع آموزش سجاد

دانشگاه جامع علمي كاربردي

فرم هاي دانشجويي

آمار سايت
بازديد اين صفحه 102454
بازديد کننده امروز 307
بازديد کننده ديروز 386
کل بازديد هاي سايت 117582