تفاهم نامه همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشکده خبر

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور در دانشکده خبر، ضمن عقد تفاهم ‌نامه همکاری‌های مشترک با این دانشکده در نشستی خبری به سؤالات خبرنگاران و دانشجویان در رابطه با مواد مخدر پاسخ داد. ادامه مطلب

جوادی برای مان می ماند

حسین جوادی به فهرست بلند جاودانگان دانشکده خبر می پیوندند. فهرستی که به عادت مالوف این دانشکده همواره مرور می شود و چهره های خندان «حسین و هم فهرستی ها» را از مقابل چشمانمان می گذراند. ادامه مطلب

بازدید معاون رییس جمهوری از دانشکده خبر

مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در دانشکده خبر از بخش های مختلف آن دیدن کرد.

قابل توجه استادان، دانشجویان و همکاران گرامی:

سایت دانشکده خبر آمادگی خود برای استفاده از آثار شما فرهیختگان شامل: عکس، خبر، گزارش، تحلیل، مقاله و یادداشت به نام خودتان را اعلام می دارد. لطفا آثار خود را به بخش روابط عمومی تحویل دهید
مناسبت ها

اطلاعيه ها

كتابخانه

افتخارات

اخبار
شجاع پوریان: شورای شهر باید از ظرفیت دانشکده خبر استفاده کند

تهران - دانشکده خبر - عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دانشکده خبر یک نهاد تخصصی برای آموزش اصحاب رسانه است گفت: شورا نیز باید از این ظرفیت به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی و آگاهی از مشکلات شهری استفاده کند.

 

ضرورت برنامه ریزی مسئولین دانشگاه برای ارتقاء رشته روابط عمومی

تهران - دانشکده خبر - پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی همایش دانشگاهی و دانشجویی هفته روابط عمومی ایران بعد از ظهر یکشنبه (6 اردیبهشت ماه) به میزبانی موسسه فرهنگی مطبوعاتی همشهری برگزار شد.

 

پیکر استاد حسین قندی در قطعه نام آوران آرام گرفت

تهران - دانشکده خبر - پیکر مرحوم حسین قندی استاد روزنامه نگاری پس از تشییع از مقابل مرکز مطالعات و تحقیقات رسانه ها به بهشت زهرا(س) منتقل شد و در قطعه نام آوران آرام گرفت.

 

ادامه تحصيل در خارج از كشور

قابل توجه دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل در خارج از کشور:

تهران-دانشکده خبر- به اطلاع می رساند نشستی با حضور پروفسور مرتضی هنری "عضو هیات مدیره شورای جهانی اکولوژی انسانی و معاون پژوهشی مجتمع علوم بهداشتی در نیوکاسل" در دانشکده خبر برگزارمیشود.

آموزش هاي عالي حرفه اي

سامانه جامع آموزش سجاد

دانشگاه جامع علمي كاربردي

فرم هاي دانشجويي

آمار سايت
بازديد اين صفحه 107983
بازديد کننده امروز 22
بازديد کننده ديروز 59
کل بازديد هاي سايت 124532