تفاهم نامه همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و دانشکده خبر

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور در دانشکده خبر، ضمن عقد تفاهم ‌نامه همکاری‌های مشترک با این دانشکده در نشستی خبری به سؤالات خبرنگاران و دانشجویان در رابطه با مواد مخدر پاسخ داد. ادامه مطلب

جوادی برای مان می ماند

حسین جوادی به فهرست بلند جاودانگان دانشکده خبر می پیوندند. فهرستی که به عادت مالوف این دانشکده همواره مرور می شود و چهره های خندان «حسین و هم فهرستی ها» را از مقابل چشمانمان می گذراند. ادامه مطلب

بازدید معاون رییس جمهوری از دانشکده خبر

مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور در دانشکده خبر از بخش های مختلف آن دیدن کرد.

قابل توجه استادان، دانشجویان و همکاران گرامی:

سایت دانشکده خبر آمادگی خود برای استفاده از آثار شما فرهیختگان شامل: عکس، خبر، گزارش، تحلیل، مقاله و یادداشت به نام خودتان را اعلام می دارد. لطفا آثار خود را به بخش روابط عمومی تحویل دهید
مناسبت ها

اطلاعيه ها

كتابخانه

افتخارات

اخبار
شهرداری منطقه 7 آماده تعامل همه جانبه با دانشکده خبر

تهران -دانشکده خبر - شهردار منطقه 7 با اشاره به استقرار دانشکده خبر در محدوده جغرافیایی این شهرداری از حمایت و تعامل همه جانبه با این نهاد علمی خبر داد.

 

حافظی: رسانه می تواند جهت مثبت یا منفی به افکار عمومی بدهد

تهران - دانشکده خبر - عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به تاثیر گذاری رسانه ها بر افکار عمومی گفت: اهالی رسانه می توانند جهت گیری مثبت یا منفی افکار عمومی جامعه را تقویت کنند.

 

شجاع پوریان: شورای شهر باید از ظرفیت دانشکده خبر استفاده کند

تهران - دانشکده خبر - عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه دانشکده خبر یک نهاد تخصصی برای آموزش اصحاب رسانه است گفت: شورا نیز باید از این ظرفیت به عنوان یک ابزار اطلاع رسانی و آگاهی از مشکلات شهری استفاده کند.

 

ضرورت برنامه ریزی مسئولین دانشگاه برای ارتقاء رشته روابط عمومی

تهران - دانشکده خبر - پنجمین جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی همایش دانشگاهی و دانشجویی هفته روابط عمومی ایران بعد از ظهر یکشنبه (6 اردیبهشت ماه) به میزبانی موسسه فرهنگی مطبوعاتی همشهری برگزار شد.

 

آموزش هاي عالي حرفه اي

سامانه جامع آموزش سجاد

دانشگاه جامع علمي كاربردي

فرم هاي دانشجويي

آمار سايت
بازديد اين صفحه 108261
بازديد کننده امروز 54
بازديد کننده ديروز 38
کل بازديد هاي سايت 125057